• ma
 • ma
 • ry
 • ry
 • vo
 • vo
 • sto
 • sto
 • ko
 • ko
 • va
 • va
Загрузка

ПРАЙС

Вітаю! Мене звуть Марина і я із задоволенням зроблю для вас зйомку.

Якщо ви – представник бренду і шукаєте фотографа під свій проєкт, то я роблю:

 1. Рекламні зйомки, контент для сайту, промо фотографії;
 2. Лукбуки та каталоги одягу, аксесуарів, косметики, ювелірних виробів;
 3. Кампейни/спецпроекти

Вартість розраховується індивідуально з огляду на ТЗ і бриф, але ви можете орієнтуватися на 8000/2 години для невеликих зйомок, 30 000/зміна 10 годин для великих проєктів. Виїзд на вашу локацію зі своїм обладнанням + 3000 грн.

Я так само готова підлаштувати зйомку під ваш бюджет, якщо це буде можливо.

У вартість включено відретушовані фотографії, їхня кількість залежить від ваших побажань щодо рівня ретуші (базова чистка і кольорокорекція/повноцінний постпродакшн).

У мене є фотостудія, в якій можна проводити зйомки без доплат з боку клієнта. Якщо вам потрібна буде інша локація, то її вартість оплачується окремо, а ось підібрати підходящий зал я вам із радістю допоможу.

За необхідності пораджу вам команду – візажисти, перукарі, стилісти, сет дизайн, моделі.

Терміни готовності матеріалу – 14-20 робочих днів, але за бажання ми можемо домовитися про індивідуальний графік і терміни.

Бронь дати відбувається після передоплати 30%. Якщо у вас змінилися плани, ми можемо перенести зйомку 1 раз. Якщо у вас знову не виходить провести зйомку, передоплата не повертається.

Якщо ви – приватний клієнт і просто хочете зйомку для особистого використання, то я знімаю:
 1. Портфоліо/контент для інстаграму;
 2. Прес-кіт/фото для афіш та анонсів;
 3. Сімейні зйомки;

Вартість фотосесії тривалістю до 2 студійних годин – 13 000 грн. Сюди входить моя робота, робота асистента, ретуш 10 б’юті або 15 звичайних фотографій на ваш вибір, всі оригінальні знімки у форматі JPEG. Я гарантую повну приватність, ваші фото ніколи не будуть опубліковані без вашого бажання.

Виїзд зі світлом до вас додому/в офіс тощо додатково оплачується +3000 грн.

Зйомка може тривати менше, ніж 2 години – все залежить від того, як швидко ми з вами зловимо потрібний вайб, знайдемо комфортні пози і ракурси, виставимо світло.

Ви можете провести зйомку в моїй особистій студії без доплат, оренда київських фотостудій оплачується вами окремо відповідно до прайсу і тривалості.

Я допоможу вам з підбором візажиста, перукаря, стиліста – вартість послуг цих майстрів оплачується окремо.

Враховуйте, що підготовка до зйомки займає 1,5-2 години.

Запис на зйомку і всі детальні обговорення ваших побажань, підбір команди тощо відбувається після внесення авансу 30% від вартості зйомки.

Ви можете скасувати або перенести зйомку за 3 дні і більше до запланованої дати – в цьому випадку аванс повертається в повному обсязі. Якщо ж у вас не виходить провести зйомку і ви дізналися про це менше, ніж за 3 дні, то можливе одне перенесення дати зі збереженням авансу. Якщо ви вирішили повністю скасувати зйомку, аванс не повертається.

Якщо зйомка скасовується або переноситься з моєї вини менш, ніж за 3 дні до дати, я зроблю вам знижку в розмірі внесеного авансу.

Відретушовані фото будуть готові через 14 робочих днів від дня, коли ви відібрали всі вподобані номери знімків і прописали особливі побажання до ретуші. Будь ласка, враховуйте, що до кожного кадру можуть бути безкоштовно внесені тільки дві правки. Терміни внесення правок – 1-3 робочих дні. Додаткові правки оплачуються окремо, щоб уникнути цього, просто уточніть усі побажання щодо ретуші разом із вибіркою кадрів.

Якщо ви хочете замовити у мене ретуш:

Базова ретуш – від 10$; охоплює проявлення RAW фотографій (правка експозиції, балансу білого, світлотіні, насиченості, легке тонування кадру за вашим бажанням), чищення фону, пластика і корекція перспективи, вирівнювання серії кадрів за масштабом моделі/предмета, автоматичне чищення шкіри плагінами, видалення паразитних відтінків, різкість.

Покращена ретуш для використання фото в інтернеті – від 40$; містить базовий набір + чищення шкіри техніками Частотного розкладання і Dodge and Burn, чищення одягу, кольорокорекцію за референсом/пантоном, контрасти, загальну ретуш волосся (форма, відблиски, невелику кількість волосинок, що вибиваються, зачіскою).

Якщо ваші фотографії потребують складного і ретельного опрацювання шкіри або волосся, або ви використовуватимете їх у широкоформатному друці, або ви хочете отримати файли в шарах, то вартість такої роботи становитиме 100$ на годину.